جزئیات خبر


مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی خبر داد:

محصولات لبنی رضوی از مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود

محصولات لبنی رضوی از مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود
1396/5/19

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی گفت: محصولات این شرکت از بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه تولید می‌شود.
سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت همچنین با کنترل شرایط تولید در حین فرایند، انتخاب مواد بسته‌بندی مرغوب، نظارت مداوم و نمونه‌برداری‌های دقیق محصول از مرحله تولید تا بسته‌بندی نهایی، انبار و توزیع، توانسته محصولاتی ایمن تولید کند.
وی ادامه داد: شرکت لبنی رضوی با هدف تولید محصول با کیفیت سالم مطابق با ذائقه مشتریان، همواره از انتقادات و پیشنهادات مشتریان، بهره گرفته است.
طالبیان با اشاره به تولید 11 هزار و 314 تن محصول لبنی رضوی طی 4 ماه نخست سال 1396، گفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، رشد 5 درصدی داشته است.
وی ادامه داد: این محصولات، شامل انواع پنیر و پنیر خامه‌ای، انواع دوغ بطری و نایلونی، انواع روغن زرد و کره، انواع شیرهای ساده و طعم‌دار استریل و پاستوریزه، انواع ماست‌های تازه و چکیده، انواع شربت و دسر، کشک و انواع خامه استریل است.
طالبیان با اشاره به برنامه‌های این شرکت برای کاهش بهای قیمت تمام شده محصولات لبنی رضوی، گفت: تهیه آمار ماهانه به منظور پاییش گزارشات عدم انطباق محصولات تولیدی و بکاربستن اقدامات لازم برای کاهش ضایعات از جمله این برنامه ها به شمار می‌رود.
وی تلاش به منظور افزایش فروش شرکت با هدف کنترل هزینه‌های ثابت را یکی دیگر از اهداف شرکت لبنی رضوی برای کاهش قیمت تمام شده تولیدات عنوان کرد و افزود: علاوه بر این، می‌توان کنترل هزینه‌های سربار و تاکید بر مدیریت بهینه آن، برنامه‌ریزی و تلاش برای خرید مواد اولیه ارزان با حفظ کیفیت به ویژه شیر خام به عنوان عمده‌ترین ماده اولیه و تلاش برای کنترل و کاهش اضافه‌کاری‌های نیروی انسانی و حضور اثز بخش ایشان در حدی که به تولید و فروش شرکت آسیب وارد نکند را نام برد.
 152-96

نظر شما