جزئیات خبر


برگزاری مراسم سخنرانی و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) توسط شرکت لبنی رضوی

برگزاری مراسم سخنرانی و عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) توسط شرکت لبنی رضوی
1396/7/6

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از برگزاری مراسم سخنرانی و عزاداری اباعبدالله‌الحسین(ع) توسط این شرکت خبر داد.
مهندس سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در این مراسم، پس از بیان حماسه عاشورا و تبیین تصمیم امام حسین(ع) برای زنده نگه داشتن اسلام واقعی توسط حجت‌الاسلام و المسلمین حاج سجادی، امام جمعه رضویه، نماز جماعت با حضور کارکنان شرکت برگزار شد.
وی ادامه داد: همچنین ضمن سیاه‌پوش کردن بخش‌هایی از شرکت، در سالن‌ها و ساختمان اداری، کتیبه و پرچم‌های عزاداری نصب شد.
طالبیان، تعویض پرچم در اهتزاز رضوی و نصب پرده سیاه در ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین(ع) را از جمله سایر فعالیت‌های صورت گرفته ویژه ایام محرم عنوان کرد.
وی ادامه داد: همچنین سلام به اباعبدالله‌الحسین(ع) و اصحاب با وفایش توسط کارکنان به صورت گروهی و روزانه بعد از نماز عصر در نمازخانه شرکت طی ایام محرم و صفر انجام می‌شود.
طالبیان با اشاره به برنامه‌های شرکت لبنی رضوی در تاسوعای حسینی گفت: به این منظور مراسم عزاداری، سخنرانی و مداحی در صبح روز قبل از تاسوعا با حضور تمامی کارکنان شرکت همراه با پذیرایی از حاضران و صرف صبحانه پس از اتمام آن، برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین مراسم عزاداری و مداحی در روز قبل از اربعین حسینی در محل نمازخانه شرکت برپا خواهد شد.
مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی، انجام مراسم سخنرانی، عزاداری و مداحی ویژه رحلت پیامبر گرامی اسلام؛ حضرت محمد(ص) و شهادت حضرت امام رضا(ع) و صرف صبحانه پس از پایان آن را، بخشی از برنامه‌های این شرکت برای روز قبل از 28 صفر عنوان کرد.
 261-96

نظر شما