جزئیات خبر


فعالیت 40 نمایندگی شرکت لبنی رضوی در کشور

فعالیت 40 نمایندگی شرکت لبنی رضوی در کشور
1396/8/6

مدیرعامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از فعالیت 40 نمایندگی فروش محصولات این شرکت در کشور خبر داد.
سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: محصولات این شرکت در استان‌های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی و همچنین برخی استان‌های کشور عرضه می‌شود.
وی ارزیابی مشتریان، عاملان فروش و تامین‌کنندگان مواد اولیه را از جمله برنامه‌های استراتژیک این شرکت طی سال جاری عنوان کرد و افزود: بهینه‌سازی زیرساخت‌های تولید نیز یکی دیگر از این موارد به شمار می‌رود.
طالبیان ادامه داد: امسال همچنین به دنبال شناسایی و احصاء فرایندهای شرکت و امکان‌سنجی و توسعه بازار فروش در مشهد، تهران و بیرجند هستیم.
وی با اشاره به اهمیت لزوم افزایش سهم فروش صادرات محصولات لبنی رضوی گفت: توسعه تحقیق، یکی از راه‌های تحقق این مهم است.
طالبیان، بهینه‌سازی ترکیب نیروی انسانی را اقدامی در راستای تحقق فروش و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی در این شرکت دانست.
وی در پاسخ به این سوال که برنامه‌های استراتژیک شرکت لبنی رضوی چه جایگاهی را در پایان سال جاری برای این شرکت متصور ساخت، افزود: در تلاش هستیم در پایان سال 1396، به افزایش فروش به 120 میلیارد تومان، کاهش دوره وصال مطالبات و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی دست یابیم.
طالبیان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به تولید بیش از 50 نوع محصول در وزن و بسته‌بندی‌های مختلف توسط شرکت لبنی رضوی گفت: این تولیدات در گروه‌های پاستوریزه، استرلیزه، انوع محصولات تک نفره و رستورانی، محصولات فله رستورانی قرار می‌گیرد.
 303-96

نظر شما