جزئیات خبر


شرکتهای صنایع غذایی آستان قدس رضوی در نمایشگاه صنایع غذایی قطر حضور یافتند

شرکتهای صنایع غذایی آستان قدس رضوی در نمایشگاه صنایع غذایی قطر حضور یافتند
1396/8/21

مدیر عامل شرکت فرآورده های لبنی رضوی، از حضور شرکت های تابعه هلدینگ غذایی رضوی در این نمایشگاه خبر داد.
سید مهدی طالبیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در طول 3 روز نمایشگاه، جلسات مثبتی با سفیر ایران در قطر برگزار شد که نوید پخش اهمیت صادرات به قطر و ایجاد اطمینان خاطر از همکاری اقتصادی برای بازگشت پول بوده است.
وی مذاکرات صورت گرفته در این نمایشگاه را بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: باقری؛ رایزن اقتصادی سفارت ایران در قطر ضمن حضور در غرفه آستان قدس رضوی، قول های همکاری برای تعامل با شرکت های تابعه سازمان اقتصادی رضوی داده است.
طالبیان، بررسی بازار هایپر مارکتی قطر از جمله مارکت های زنجیره‌ای کارفور، المیرا، لؤلؤ و الاستهلاکیه، بازدید از انبارهای شرکت الخلف به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت‌های توزیع مواد غذایی در قطر، بررسی بازار عمده فروشی قطر و ... را بخشی از برنامه های حضور هلدینگ غذایی رضوی در این نمایشگاه دانست.
وی ادامه داد: همچنین جناب خلف؛ یکی از بزرگان تشیع قطر با حضور در غرفه آستان قدس رضوی، قول مساعد برای همکاری با این نهاد را داد.
طالبیان اضافه کرد: با توجه به برهم خوردن همکاری های اقتصادی میان قطر و عربستان و استقبال قطر برای همکاری با ایران، حضور در نمایشگاه هایی از این دست، فرصت بسیار خوبی برای افزایش تعاملات اقتصادی به شمار می رود.
لازم به یادآوری است، نمایشگاه صنایع غذایی قطر، از تاریخ شانزدهم تا هجدهم آبان ماه جاری در دوحه قطر برگزار شده است که در آن شرکت های تابعه هلدینگ غذایی رضوی شامل نان قدس رضوی، لبنی رضوی، آرد قدس رضوی ، خمیرمایه رضوی و فرآورده های غذایی رضوی حضور داشتند.
323-96

نظر شما